Головна Новини Метрологія Стандартизація Сертифікація Про нас Анкетування ENG
Керівництво
Історія
Про нас
Структура
підприємства
Профспілка
Сертифікація
Системи менеджменту
Продукції та послуг
Реестр виданих сертифікатів
Оцінка відповідності
Контакти
Стандартизація
Метрологія
Лабораторія харчової продукції та продовольчої сировини
Конкурси
Реформи в Україні
Випробувальна лабораторія промислової продукції
Погода зараз
Відео
Фото
Аудіо
Останні
Архів
Громадська приймальня
Мапа сайту
Поради споживачам
Партнерам
Business card
Запобігання корупції
Публічна інформація
Чи влаштовує вас якість обслуговування на нашому підприємстві в 2019 році?
ТАК

ні
Частково

Остання сторінка

Випробувальна лабораторія промислової продукції

Остання новина

Стандарт на машини уже в Україні

Національні стандарти, гармонізовані з європейськими нормативними документами,

Останнє фото


Останнє питання

Альона

Доброго дня. У вас можна дізнатися чи підлягають швейні машинки з електронним дви


Інформація для преси Чернігівська якість-2006
     


     “Чернігівська якість” — це щорічний конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг), який є регіональним етапом Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) "100 кращих товарів України".

       Організаторами конкурсу “Чернігівська якість” є Чернігівська обласна державна адміністрація і державне підприємство “Чернігівський регіональний науково-методичний центр стандартизації, метрології та сертифікації”.
      Основна мета конкурсу — показати дійсно кращу продукцію виробників Чернігівщини.
      Оцінка якості продукції (товарів, робіт, послуг) проводиться експертами Регіональної конкурсної комісії по бальній системі, з урахуванням технології виробництва товару, сировинної бази, конкурентноздатності товару у порівнянні з кращими вітчизняними (зарубіжними) аналогами, сертифікації системи управління якістю і сертифікації продукції, новизни товару, його маркування та пакування.
      Фіналісти конкурсу "Чернігівська якість" отримують право на участь у другому, загальнодержавному етапі Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) "100 кращих товарів України".
      Цього року переможцями конкурсу у різних номінаціях стали 10 видів продукції та послуг, ще 11 отримали звання лауреатів

       Переможці та лауреати конкурсу "Чернігівська якість – 2006"

НОМІНАЦІЯ "ПРОДОВОЛЬЧІ ТОВАРИ"

       ВАТ "Ясен" (Чернігів) - відомий виробник вафель, печива, зефіру, мармеладу, учасник міжнародних конкурсів якості, лауреат конкурсу „100 кращих підприємств СНД” за 2006 рік. Підприємство сертифіковане „TUEV NORD” на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2000.
      Наприклад, м’яка набивна іграшка проходить перевірку на пожежобезпечність, міцність швів, на можливість відірвати дрібні деталі – носи, очі.
      Майонез "Провансаль по-чернігівськи" - лауреат конкурсу.
      Цукерки батончик "Шарм" з фруктовою начинкою – переможець конкурсу.

      ТОВ "Форнетті-Україна" (Козелець)
- виготовляє якісні хлібобулочні вироби глибокої заморозки з різними начинками, використовуючи для цього сучасні технології, механізовані лінії та автоматизацію процесів. На підприємстві сертифікована система управління якістю відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001:2000.
      Вироби борошняні глибокої заморозки "Форнетті" – переможець конкурсу.

      ВАТ "Ічнянський завод сухого молока та масла" (Ічня)
- одне із провідних і стабільних підприємств Чернігівщини. Після реконструкцій, модернізацій, заміни обладнання та введення нових технологій підприємство спроможне виробити 20 т сухого молока та масла на добу. Підприємство – переможець і лауреат багатьох конкурсів. Виробництво атестоване, впроваджена і діє система управління якістю ISO 9001:2000.
      Масло солодковершкове - переможець конкурсу.

      ТОВ "Нептун" (Мена)
- підприємство по розливу мінеральної природної води "Остреченська" та безалкогольних напоїв близько 20 найменувань на різні смаки та уподобання. Сертифіковане на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2000.
      Мінеральна природна лікувально-столова вода "Остреченська" – переможець конкурсу.

      Селянське фермерське господарство "Колос" (Куликівка)
– фермерське господарство з переробним цехом. Продукція – більше 70 видів ковбас і копченостей – користується великим попитом у споживачів. На сьогодні підприємство готується до сертифікації системи управління якістю ISO 9001:2000.
      Ковбаса напівкопчена I гатунку Сендвич "Колос" - переможець конкурсу.
      Ковбаса напівкопчена "Озерская" - лауреат конкурсу.

      ТОВ ВХК "Нивки" (Чернігів)
- пропонує своїм споживачам 204 найменування кондитерських виробів. Вся продукція виготовляється з використанням сучасних технологій виключно з натуральної сировини за власною фірмовою рецептурою. На комбінаті впроваджена і сертифікована система управління якістю ISO 9001:2000.
      Торт "Весільна фантазія" - переможець конкурсу.
      Асорті тістечок "Ф’южн" - лауреат конкурсу.

      АТЗТ "Ритм" (Чернігів)
- м`ясопереробне підприємство, одним із видів діяльності якого є ковбасне виробництво. Використовуючи багаторічний досвід роботи, нові технології та сучасне обладнання, підприємство виготовляє більше 60 видів ковбасних виробів. На підприємстві діє сертифікована система управління якістю у відповідності до вимог ISO 9001:2000.
      Ковбаса варено-копчена "Сервелат Імбирний" вищого ґатунку - лауреат конкурсу.

      ЗАТ ЧЛГЗ "Чернігівська горілка" (Чернігів)
– це підприємство нового покоління, переможець та призер Всеукраїнських і міжнародних дегустаційних виставок, володар Гран-Прі дегустаційного конкурсу „ALCO-SOFT 2003”. З 2005р. на ЗАТ ЧЛГЗ діє система управління безпечністю харчових продуктів - НАССР.
      Горілка особлива "Чернігівська. Преміум женьшенєва" - лауреат конкурсу.

      ЗАТ "Ніжинський м’ясокомбінат" (Ніжин)
- закуповує, переробляє та реалізує сільськогосподарську продукцію з метою виробництва м’ясопродуктів, ковбасних виробів, топлених харчових жирів, шкірсировини, м’ясокісткового борошна, субпродуктів.Веде впровадження системи управління якістю відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001:2000.
      Ковбаса "Славенская" варена першого ґатунку - лауреат конкурсу.


НОМІНАЦІЯ "ПРОМИСЛОВІ ТОВАРИ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ"

       ВАТ "Завод МК та МО" (Чернігів)
- за роки свого існування завод поставив сотні тисяч тонн будівельних металоконструкцій на об`єкти України та Росії, виготовив сотні тонн металевих форм для збірного залізобетону, спеціалізується по випуску сухопутних та морських вишок для глибокого буріння, а також основ під них та укриття. Переможець національного етапу Конкурсу на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості – 2006. ВАТ "Завод МК та МО" сертифіковане на відповідність вимогам міжнародного стандарту IS0 9001:2000.
      Сертифіковані двері металеві протиударні підвищеної міцності - переможець конкурсу.


НОМІНАЦІЯ "ПРОДУКЦІЯ ВИРОБНИЧО-ТЕХНІЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ"

      Відкрите акціонерне товариство "Домобудівник" (Чернігів)
- виготовляє залізобетонні конструкції, будує з них 9-типоверхові житлові будинки серії АПВС ЧН-94 та застосовує їх при будівництві цегляних будинків. На Чернігівщині та за її межами побудовано житла більше 2 млн. кв. м.
      Плити перекриттів залізобетонні багатопустотні попередньо напружені стендового безопалубного формування - переможець конкурсу.

      Структурний підрозділ Дослідний завод ВАТ "Хімтекстильмаш" (Чернігів)
- у промисловості представлений обладнанням для виробництва синтетичних волокон, волокнистих матеріалів, ниток із різновидних полімерів, для кондитерської, масложирової, хлібопекарної галузей, для спиртової і комбікормової промисловості; баштами для монтажу телекомунікаційного обладнання. Сертифіковане на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2000.
      Машина подрібнювальна марки МИ-3 - лауреат конкурсу.


НОМІНАЦІЯ "РОБОТА ЧИ ПОСЛУГИ, ЯКІ ВИКОНУЮТЬСЯ АБА НАДАЮТЬСЯ У ПОБУТОВІЙ ТА ВИРОБНИЧІЙ СФЕРАХ"

      Чернігівська обласна дитячо-юнацька спортивна школа інвалідів (ДЮСШІ) (Чернігів)
- позашкільний навчальний заклад, який здійснює реабілітаційно-оздоровчу та спортивну підготовку дітей, підлітків і молоді віком до 28 років, що мають вади розумового та фізичного розвитку.
      Послуга: реабілітаційна оздоровча та спортивна підготовка дітей, підлітків та молоді, що мають вади розумового і фізичного розвитку - переможець конкурсу.

      ВАТ "Державний експортно-імпортний банк України" (Чернігів)
– універсальна кредитно-фінансова установа із 100% державним капіталом. Належить до групи найбільших банків України, має відділення в усіх областях та великих індустріальних містах країни.
      Послуга факторингу - переможець конкурсу.

      ТОВ "ІНГРЕСС" (Чернігів)
- виробляє лінійку персональних комп`ютерів для будь-якого користувача. Особливістю діяльності компанії є системний підхід до розв`язання поставлених задач та повний цикл сервісу. На сьогодні підприємство готується до сертифікації системи управління якістю ISO 9001:2000.
      Організація високошвидкісних каналів передачі даних - лауреат конкурсу.

      ЗАТ "Грандвіс" (Чернігів)
- відома в Чернігівському регіоні страхова компанія. Споживачами послуг Страхового товариства є і юридичні, і фізичні особи. Самостійність та швидкість в прийнятті рішень щодо страхових виплат по страховим випадкам.
      Послуги страхування – лауреат конкурсу.

      ПП "МИР-ТРЕЙД" (Чернігів)
– займається гуртовою торгівлею виробами з кераміки, скла і господарськими товарами. Має зареєстровану торгову марку Торговий дім „Мир посуду” та логотип. Поставки посуду здійснюються від сертифікованих в Україні китайських підприємств.
      Гуртова торгівля фарфоровим посудом – лауреат конкурсу.

      Менський санаторій "Остреч" (Мена)
- заснований у 1979 році. Сьогодні санаторій може прийняти до 250 відпочиваючих. Напрямок санаторію – серцево-судинні та пульмонологічні захворювання, а також – хвороби опорно-рухового апарату, гінекологічні, порушення зору.
      Послуга – санаторно-курортне лікування - лауреат конкурсу.


       Підготувала прес-служба ДП «Чернігівстандартметрологія»