Головна Новини Метрологія Стандартизація Сертифікація Про нас Анкетування ENG
Керівництво
Історія
Про нас
Структура
підприємства
Профспілка
Сертифікація
Системи менеджменту
Продукції та послуг
Реестр виданих сертифікатів
Оцінка відповідності
Контакти
Стандартизація
Метрологія
Лабораторія харчової продукції та продовольчої сировини
Конкурси
Реформи в Україні
Погода зараз
Відео
Фото
Аудіо
Останні
Архів
Громадська приймальня
Мапа сайту
Поради споживачам
Партнерам
Business card
Запобігання корупції
Публічна інформація
Чи влаштовує вас якість обслуговування на нашому підприємстві в 2018 році?
ТАК

ні
Частково

Остання сторінка

Публічна інформація

Остання новина

Калібрувальна лабораторія пройшла перевірку

Національне агентство з акредитації України провело щорічний моніторинг органу

Останнє фото


Останнє питання

Михайло

Чи приймають у Вас на повірку безпосередньо від населення побутові лічильники гоНовини

pic

Калібрувальна лабораторія пройшла перевірку

Національне агентство з акредитації України провело щорічний моніторинг органу з оцінки відповідності ДП «Чернігівстандартметрологія». Калібрувальна лабораторія підприємства підтверджувала свою компетентність при виконанні робіт на території замовника.

2018-04-24

pic

Сучасні стандарти і технічні регламенти – опора економіки

Міжнародний форум з питань технічного регулювання «Роль стандартів та технічних регламентів для забезпечення сталого розвитку економіки України в умовах глобалізації» відбувся у Харкові.

2018-04-23

pic

Як вибрати безпечні іграшки? Зважати на відповідність стандарту

Міжнародна організація з стандартизації (ISO) опублікувала переглянутий варіант стандарту на безпеку іграшок – ISO 8124-1:2018 "Безпека іграшок - Частина 1: Аспекти безпеки, пов"язані з механічними і фізичними властивостями".

2018-04-20

pic

Щодо діяльності лабораторій в умовах нового законодавства в галузі метрології

Державне підприємство "Чернігівстандартметрологія" проводить роботи з добровільного оцінювання системи керування вимірюваннями та визнання вимірювальних можливостей метрологічних служб.

2018-04-11

pic

Вступила в силу нова система держконтролю безпечності харчової продукції

4 квітня 2018 року набрав чинності Закон України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» (№2042).

2018-04-05

pic

Готуємо сирну паску – за всіма правилами

Окраса столу на Великдень – сирна паска. Поживна, корисна і неймовірно смачна! Такою її зроблять дбайливі та умілі руки господинь. А запорукою успішного приготування є вибір якісного сиру.

2018-04-04

pic

До Великодня. Уже недалечко червоне яєчко!

Великдень – найвеличніше свято усіх християн. Зазвичай господині готуються до нього заздалегідь, адже треба встигнути так багато! Великодній стіл – щедре частування, неможливе без традиційних страв, зокрема, крашанок і писанок. Як вибрати яйця до Великодня, щоб вони порадували якістю? Чим їх краще пофарбувати, аби не нашкодити здоров’ю родини?

2018-04-02

pic

За тиждень – Великдень. Як приготувати найсмачніші паски?

Наближається Великдень – найбільше християнське свято. Традиційна страва цього дня – паска. Як вірно вибрати інгредієнти, аби вона вдалася пухкою, смачною та довго не черствіла? На запитання відповідає начальник науково-виробничої лабораторії харчової продукції та продовольчої сировини ДП «Чернігівстандартметрологія» Наталія Коновець.

2018-03-30

pic

Цього року картопля в Україні – знову по ГОСТу

В Україні відновлюється дія кількох міждержавних нормативних документів (ГОСТів). Вони стосуються, зокрема, картоплі та паперу.

2018-03-29

pic

Де і як у Чернігові проводиться повірка лічильників води?

З кожним роком в оселях чернігівців стає усе більше лічильників води. Раз на чотири роки кожен з цих приладів має пройти повірку. Як і де це можна зробити? Про це йдеться у відеосюжеті.

2018-03-26

pic

15 березня - Всесвітній день споживачів

Цьогоріч Всесвітній день споживачів – 15 березня – проходить під гаслом «Зробимо цифрові ринки справедливими и чесними».

2018-03-15

pic

Метрологічні вимоги до фасованих товарів

5 березня 2018 року вступив в силу наказ Мінекономрозвитку України «Про встановлення метрологічних вимог до фасованих товарів».

2018-03-13

pic

Вітаємо зі святом весни та краси!

Шановні, дорогі жінки! Щиро вітаємо Вас із прекрасним святом, зігрітим першими теплими промінцями сонця, святом весни, чарівності і кохання, – 8 Березня!

2018-03-07

pic

Коли прийде перевірка?

Державна регуляторна служба України спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та за підтримки Офісу ефективного регулювання (BRDO) запустила пілотний модуль планування заходів державного нагляду (контролю) ІАС ДНК.

2018-03-06

pic

Продукція відповідає стандартам? Значить, гарантовано безпечна

Перелік національних стандартів, що гармонізовані з відповідними європейськими стандартами та є доказом безпечності нехарчової продукції затвердило Мінекономрозвитку України.

2018-03-05

pic

Про ухвалення національних нормативних документів

З нового, 2019, року наберуть чинність національні нормативні документи (ДСТУ) на бісквіти, вафлі та мармелад. Відповідний наказ за номером 40 від 12 лютого 2018 року опублікував Національний орган стандартизації.

2018-02-20

pic

Про відновлення дії в Україні міждержавних нормативних документів

З 15 лютого 2018 року до 01 січня 2019 року в Україні відновлена дія низки міждержавних нормативних документів, скасованих раніше.

2018-02-19

pic

Чим цікавляться майбутні підприємці?

Як вибрати якісні молокопродукти, м’ясо та алкоголь? Як повіряють лічильники тепла у багатоквартирних будинках? Що дає підприємству впровадження системи управління і добровільна сертифікація продукції? На ці та чимало інших різноманітних питань одержали відповідь студенти Чернігівського національного технологічного університету, відвідавши ДП «Чернігівстандартметрологія».

2018-02-16

pic

До уваги виноробів

З 2 лютого 2018 року до 1 січня 2019 року відновлено дію низки стандартів щодо шампанського, вин та виноматеріалів. Про це йдеться у наказі Українського агентства зі стандартизації.

2018-02-12

pic

Вибираємо якісне. Як відрізнити натуральне вершкове масло?

Вершкове масло – смачний та корисний продукт. Воно містить вітаміни А, В, С, D та Е, які роблять шкіру пружною, зміцюють м’язи і скелет. Звісно, такий позитивний ефект має тільки справжнє, якісне масло. І хоча на полицях супермаркетів ми бачимо десятки найменувань цього продукту, вибрати натуральний буває важко. Як це зробити – радить начальник науково-виробничої лабораторії харчової продукції та продовольчої сировини ДП «Чернігівстандартметрологія» Наталія Коновець.

2018-02-06