Головна Новини Метрологія Стандартизація Сертифікація Про нас Анкетування ENG
Керівництво
Історія
Про нас
Структура
підприємства
Профспілка
Сертифікація
Системи менеджменту
Продукції та послуг
Реестр виданих сертифікатів
Оцінка відповідності
Контакти
Стандартизація
Метрологія
Лабораторія харчової продукції та продовольчої сировини
Конкурси
Реформи в Україні
Погода зараз
Відео
Фото
Аудіо
Останні
Архів
Громадська приймальня
Мапа сайту
Поради споживачам
Партнерам
Business card
Запобігання корупції
Публічна інформація
Чи влаштовує вас якість обслуговування на нашому підприємстві в 2018 році?
ТАК

ні
Частково

Остання сторінка

Публічна інформація

Остання новина

Стандарти на какао та глазурі. Термін скасування перенесено

Термін скасування чинності низки національних нормативних документів перенесен

Останнє фото


Останнє питання

Світлана

добрий день.Чи проводите ви повірку теплового лічильника і скільки це коштує?Новини

pic

Стандарти на какао та глазурі. Термін скасування перенесено

Термін скасування чинності низки національних нормативних документів перенесено з 01 січня 2018 року на 01 липня 2019 року.

2018-01-17

pic

Повірка лічильників води – хто її проводить?

Лічильники – прилад, що рахує об’єм води, який використав споживач та за який він повинен платити. Саме тому важливо бути впевненим у точності показань водоміра. За Законом «Про метрологію та метрологічну діяльність», всі лічильники мають проходити повірку. Як вона відбувається? І хто виконує таку необхідну процедуру?

2018-01-05

pic

Технічний нагляд – пройдено!

Калібрувальна лабораторія ДП «Чернігівстандартметрологія» успішно пройшла технічний нагляд.

2018-01-03

pic

З Новим роком та Різдвом!

Шановні колеги, партнери! Прийміть сердечні вітання з Новим роком і Різдвом Христовим!

2017-12-29

pic

Шампанське буває різне: солодке і сухе, якісне й не дуже…

Новий рік – свято, яке ми не уявляємо без келиха шампанського. Які б кризи не вирували навколо, символ чарівної ночі лишається незмінним.

2017-12-26

pic

З початку 2018 року в Україні почнуть діяти вимоги ЄС до продукції з какао і шоколаду

Уже з 1 січня набере чинності Наказ Мінагрополітики № 157, що вводить у дію обов’язкові для всіх виробників вимоги до продуктів з шоколаду та какао. Вони надають споживачам вищий рівень поінформованості та впевненості у високій якості продукту, який вони купують – підкреслює прес-служба відомства.

2017-12-21

pic

Оновлено міжнародний стандарт ISO/IEC 17025:2017

Найпопулярніший в світі міжнародний стандарт, який регламентує компетенції випробувальних та калібрувальних лабораторій, був оновлений з урахуванням останніх змін в умовах і практиці роботи таких лабораторій. Нова редакція документа опублікована завдяки тісній співпраці Міжнародної організації зі стандартизації (ISO) і Міжнародної електротехнічної комісії (IEC).

2017-12-15

pic

Вироби для дітей – за європейськими стандартами!

Низка національних нормативних документів, гармонізованих з міжнародними та європейськими, прийнята та набуде чинності з початку 2019 року. Про це йдеться у наказі Національного органу стандартизації України.

2017-12-14

pic

Чи обов’язкова система НАССР у закладах громадського харчування?

Уже з 20 вересня поточного року в Україні набули чинності норми закону, що зобов’язують потужності, які провадять діяльність з харчовими продуктами, у складі яких є неперероблені інгредієнти тваринного походження (крім малих потужностей), впровадити систему НАССР. Які саме заклади громадського харчування підпадають під дію цих норм?

2017-12-12

pic

А ви вже перевірили свої шухляди?

Наближається новий рік – саме час провести генеральне прибирання і ревізію кухонних шухляд.

2017-12-04

pic

Червоне – то любов… Як вибрати якісну ікру

Червона ікра давно і міцно обіймає своє місце на святковому столі. Вона і прикраса, і смачна закуска в бутербродах, і частина вишуканих салатів. Коштує делікатес недешево. Тож як вибрати насправді якісну і смачну ікру, що не розчарує господарів та гостей?

2017-11-27

pic

До уваги харчових підприємств Чернігівщини

Науково-випробувальна лабораторія ДП «Чернігівстандартметрологія» допоможе налагодити роботу по випуску харчової продукції високої якості, безпечної для споживачів.

2017-11-22

pic

Системи протидимного захисту: коли набере чинності новий стандарт?

Своїм Наказом Національний орган стандартизації переніс термін надання чинності ДСТУ EN 12101-3:2017 (EN 12101-3:2015, IDT) «Системи протидимного захисту. Частина 3. Вентилятори димовидалення» з 01 жовтня 2017 року на 01 жовтня 2018 року.

2017-11-22

pic

Новини нормативно-правової документації

Термін скасування чинності в Україні низки міждержавних нормативних документів переноситься на 2019 рік. Про це йдеться у наказах Національного органу стандартизації.

2017-11-14

pic

Сало їв би, в салі спав би…

Яка ж українська національна кухня без сала? Свіжого і смаженого, солоного, копченого… Скільки треба вживати сала, аби максимально відчути його користь? І як вибрати насправді свіжий і смачний продукт?

2017-11-03

pic

Мінеральна вода – як вибрати найкращу?

Мінералка – бажаний гість на столі у будь-яку пору року. Влітку вона освіжає, восени та взимку допомагає зміцнити імунітет і перебороти підступні віруси. Як не помилитися, вибираючи мінеральну воду, розповіла начальник науково-виробничої лабораторії з випробування харчової продукції та продовольчої сировини ДП "Чернігівстандартметрологія" Наталія КОНОВЕЦЬ.

2017-10-27

pic

Експорт товарів України за вісім місяців 2017 року збільшився на 21,1 %

За підсумками 8 місяців 2017 року експорт товарів склав $27,5 млрд, тобто збільшився на $4,8 млрд у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року – повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

2017-10-25

pic

Сфера акредитації розширюється

Орган з оцінки відповідності ДП «Чернігівстандартметрологія» розширив сферу своєї акредитації щодо технічних регламентів неавтоматичних зважувальних приладів та законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки.

2017-10-19

pic

Щодо діяльності лабораторій в умовах нового законодавства в галузі метрології

Державне підприємство "Чернігівстандартметрологія" проводить роботи з добровільного оцінювання системи керування вимірюваннями та визнання вимірювальних можливостей метрологічних служб.

2017-10-18

pic

Нагородження працівників ДП «Чернігівстандартметрологія»

З нагоди професійного свята – Дня працівників стандартизації і метрології – фахівці ДП «Чернігівстандартметрологія» одержали нагороди.

2017-10-10